سفیر رژیم آخوندی در انگلیس حمید بعیدی نژاد، از اینکه مجاهدین از اشرف۳ در آلبانی «با کامپیوترهای سوپر مدرن به مسموم کردن افکار عمومی» علیه نظام می پردازند، در تویتر خود آه و ناله سرداد.

رسانه های حکومتی نیز در روز ۲۹مهر با باز نشر تویت بعیدی نژاد، هراس دشمن را بیشتر نشان دادند.
در همین روز(۲۹مهر) رسانه های رژیم به درج اظهارات پاسدار جلالی سرکرده پدافند غیر عامل رژیم پرداختند که میگوید:«الان به دلیل پیشرفت ابراز رسانه تهدیدات مردمی تر شده اند و این شکل جنگ را عوض کرده و در مدلی کلی دشمنان از این ابزار برای تزریق نارضایتی به مردم و تحریک و هدایت آنان به سمت درگیر کردن با حکومت استفاده می کنند...در حال حاضر افکار عمومی هم مبدل به زمینه ای برای شکل دادن به تهدیدات شده است».
 
از طرفه های روزگار اینکه تابحال رژیم آخوندی و مأموران اطلاعاتی و بسیجی اش مدعی بودند مجاهدین هیچ گونه ارتباط بیرونی ندارند، ولی حالا از سر کردگان سپاه ولایت تا سفیر نظام جهل و جنایت در لندن، از ترس کامپیوترهای سوپر مدرن آنها جیغ بنفش می کشند!. تاکورشود هرآنکه نتواند دید!.
اینهم از عجایب روزگار است که یک دولت حاکم دارای وزارت اطلاعات و ارتش سایبری و گله های بسیجی و مزدور و پاسدار در اقصی نقاط جهان، این چنین از دست یک «گروهک» ناله سر میدهد که با مسموم کردن افکار عمومی، مردم را به سمت درگیری با حکومت هدایت می کنند!.
درباره، مأموریت بعیدی نژاد سفیر رژیم در انگلیس و سایبری  آخوندی، علیه جنبش مقاومت، در بیانیه شورای ملی مقاومت در مردادماه گذشته جلب آمده است: در بسیج شیطان سازی خامنه ای، ارتش سایبری رژیم طی سال گذشته با تمام قوا علیه جنبش مقاومت به کار گرفته شد و توئیت جواد ظریف و اظهارات بعیدی نژاد، سفیر رژیم در لندن، پس از بسته شدن حسابهای اینترنتی رژیم، که سعی داشتند به استناد تُرّهات کانال ۴ انگلیس و شبکۀ الجزیرۀ انگلیسی ورق را علیه مجاهدین، به ویژه در آلبانی، برگردانند، جای تردید باقی نگذاشت.
 خبرگزاری رویترز در ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ گزارش کرد: وزیر خارجۀ ایران، محمدجواد ظریف، پس از این که «فیسبوک و توئیتر و آلفابت، جمعاً صدها حساب مرتبط به عملیات تبلیغاتی منتسب به ایران را بستند» در یک توئیت به مدیر توئیتر از او خواست «به روبات های واقعی در تیرانا، که برنامۀ تبلیغی تغییر رژیم در ایران را، که از واشینگتن غرغره می شود، ادامه می دهند» نگاهی بیندازد. چرا که «رسانه های ایران، اسرائیل، عربستان و گروههای اپوزیسیون، شامل مجاهدین خلق را، که بعضی از اعضای آن در آلبانی مستقر هستند، متّهم به بودن در پشت کمپین‌های شبکۀ اجتماعی می¬کنند که فراخوان به سرنگون ساختن دولت اسلامی می دهند».
 همزمان سفیر رژیم در لندن، وقیحانه، از توئیتر خواست که «به درخواست رسمی دکتر ظریف در چارچوب وظیفۀ قانونی خود برای بستن حسابهای جعلی، که اقدام به ارسال هشتگ¬های براندازنده علیه ایران می کنند، اقدام کند. بعیدی نژاد در کانال تلگرامی خود نوشت: زمان کوتاهی پس از آن که آقای دکتر ظریف به واقعیت تلخ وجود شبکۀ گستردۀ تولید و تکثیر توئیت-های جعلی اشاره کردند، کانال چهار انگلیس و شبکۀ الجزیره برنامه های مستندی پخش کردند که چهرۀ پنهان این واقعیت تلخ را افشا کرد» (خبرگزاری حکومتی ایسنا، ۲۵ شهریور ۱۳۹۷).
 رژیم در جعل و دروغ و شیطان‌سازی آنقدر فضاحت کرد که در یک سال گذشته فقط در توئیتر ۱۱هزار و ۵۰۰ حساب آن بسته شد.