یوریپورتر: کشورهای اروپایی نیازمند همکاری با آمریکا درمورد سیاست رژیم ایران هستند

لرد مگینس عضو مجلس لردهای انگلستان بر لیست گذاری سپاه پاسداران تأکید کرد. وی طی مقاله یی که در یوریپورتر eureporter درج شده نوشت:‌ «دونالد ترامپ درخلال اولین ماه حکومتش وزارت خارجه خود را هدایت کرد تا یک بررسی را شروع کنند که ممکن است عملاً راه به لیست گذاری سپاه پاسداران بعنوان یک سازمان تروریستی ببرد. به نظر می رسد غیر محتمل نباشد که قصد دونالد ترامپ حرکت آمریکا بری مقابله با نیروی شبه نظامیان رژیم ایران با گسترش تحریم های اقتصادی باشد. علاوه بر این کنگره آمریکا اخیراً حمایت خود را از اقدامات مربوطه نشان داده و سنا نیز نشان داده است که نیازمند اقدامات تنبیهی برای مقابله با حمایت تروریستی سپاه پاسداران است.

مذاکره با رژیم ایران بر سر موضوعاتی که مربوط به حمایت آن از تروریسم و نقض حقوق بشر آن نباشد بزدلانه و خطرناک است. روشن است که منطقی نیست آن موضوعات را بکناری گذاشت.
در هفته های اخیر سازمان اپوزیسیون پیشتاز ایرانی، شورای ملی مقاومت ایران چندین گزارش درمورد سپاه پاسداران منتشر کرده است که نه تنها رشد برنامه های آموزشی آنرا در میان تروریست های خارجی و گروه های شبه نظامی بلکه همچنین کسب سهام بسا بزرگتری از درآمد ناخالص ملی را تشریح می کند».
سایت یورو پورتر ۱۹ آوریل ۲۰۱۷